Uponor software

Podpora projektů

TechCON kalkulátor

Software TechCON tabulková a grafická verze

TechCON 8.0-UPONOR - grafická verze

TechCON 8.0-UPONOR - grafická verze


TechCon® je moderní grafický výpočtový software určený pro návrh a zpracování projektů ústředního vytápění. Tímto softwarem provedete výpočet tepelných ztrát objektu, dimenzovat a hydraulicky vyregulovat topnou soustavu (topná tělesa, podlahové vytápění) a navrhnete rozvody vnitřní kanalizace a rozvody vody. Dokumentace je možné zpracovat tak ve 2D tak 3D prostoru. Program vyspecifikuje všechny prvky a vytvoří cenovou nabídku.

Program umožňuje načíst projekty ve formátech DWG nebo DXF. Výsledný projekt je možné exportovat do souboru formátu DXF, výpočty a specifikaci do souborů formátu HTML a XLS.

TechCON TD 7.0-UPONOR - tabulková verze

TechCON TD 7.0-UPONOR - tabulková verze


TechCON TD je tabulkový software vytvořený pro výpočet výkonu plošného sálavého vytápění a chlazení. Uživatel si vybere potřebný systém instalace Uponor jako je například systém Classic - pokládka na kari síť pomocí příchytek, systém Tacker - flexibilní pokládka trubek nebo jakýkoli jiný ze systémů plošného vytápění a chlazení, je třeba zadat průměr trubky, definovat tepelné ztráty v každé místnosti a charakteristiku místnosti jako je podlahová krytina, teplota, dopojovacie délky jednotlivých okruhů k rozdělovači a software mu automaticky vypočítá požadované údaje.

Software vypočítá minimum potřebné teploty dodávky vody, vzdálenost mezi trubkami a potřebný počet okruhů pro všechny místnosti, stejně jako nastavení pro sběrače proudu, pokles tlaku a specifikace materiálu s popisem. Pokročilejší uživatelé si mohou zvolit i manuální režim výpočtu, například, vytvořit zvláštní podlahové konstrukce, nastavit teplotu dodávky vody, šířku trubek a vypočítat výkon pro plošné sálavé chlazení.

Dokumentace

Dokumentace

Uponor TechCON TD 70

Manuál v anglickém jazyce.

Příručka krok za krokem:

  • Údaje o projektu a podlaží
  • Pokoje
  • Rozdělovače
  • Napájecí potrubí větví obvodu
  • Výpočet
  • Specifikace
PDF 2.73MB

Pole označená * jsou povinná.