Uponor logo

Uponor nabízí rozsáhlou knihovnu informačního modelování budov „BIM library“ pro designéry a techniky MEP

BIM

Společnost Uponor nyní poskytuje návrhové soubory informačního modelování budov (BIM) ze své online knihovny MagiCloud. Tato služba doplňuje komplexní portfolio řešení společnosti pro systémy úpravy vnitřního prostředí, dodávky pitné vody a infrastrukturu.

Katalog společnosti Uponor nabízí více než dva tisíce modelů výrobků BIM, včetně potrubí, tvarovek, potrubních kolektorů a ventilů. Tato knihovna zahrnuje takové výrobky, jako např. potrubí a systém Uponor Aqua Pipes, systém Q&E a Aqua Plus, potrubí Combi Pipes, systém S-Press, systém Smart Aqua, Flex M, Fluvia, Uni Pipe PLUS, kolektorové systémy Vario, systém RTM, řadu FPL-X, systém vedení vzduchu a mnohem více.

Tyto modely BIM se vyznačují datově bohatou 3D vizualizací s přesnými rozměry. Umožňují rychlé a intuitivní předepisování, navrhování a odhadování projektů MEP. Profesionálové, kteří tuto stránku navštíví, mohou přistupovat k příslušným výrobků a stahovat je přímo do svého projektu AutoCAD nebo Revit:

Knihovna BIM společnosti Uponor poskytuje platformu pro informované rozhodování založené na spolupráci od rané fáze předběžného návrhu. Jde o součást integrované sady projektových služeb Uponor po dobu životního cyklu, která poskytuje správnou podporu a správná data ve správný čas.

O společnosti Uponor
Společnost Uponor je přední světový poskytovatel řešení pro systémy úpravy vnitřního prostředí, dodávky pitné vody a infrastrukturu. S téměř 4 000 zaměstnanci po celém světě pracuje společnost Uponor v těsném partnerství s širokou řadou profesionálů působících v odvětví navrhování obytných, zemědělských, komerčních a průmyslových zařízení.
Vysoce výkonná řešení společnosti Uponor zaručují pohodlí, zdraví, účinnost, trvalou udržitelnost a bezpečnost. Společnost má sídlo ve Vantaa ve Finsku a s jejími akciemi se obchoduje na burze Nasdaq OMX Helsinki.

www.uponor.cz