Nová aplikace Uponor PRO pro smartphony

Nová aplikace Uponor PRO pro smartphony

Nová aplikace Uponor PRO pro smartphony

Informace vždy po ruce

• Přímý přístup k online katalogu výrobků
• Informace o výrobcích ke stažení 
• Videa s postupem montáže zjednodušujíci instalaci

Dohadujete schůzky, kontrolujete emaily, telefonujete zákazníkům, zákazníci vám, plánujete si schůzky a pracovní dobu: smartphone se stal součástí každodenní pracovní rutiny většiny instalatérů vzduchotechniky, vytápění a zdravotechniky. 
Nyní společnost Uponor nabízí bezplatnou aplikaci Uponor PRO. Ta vám umožňuje využívat smartphone nebo tablet k získávání informací a videí o výrobcích a řešeních, kdekoliv se právě nacházíte, kontaktovat nejbližšího odborného prodejce nebo i obchodního zástupce společnosti Uponor, také Vám umožňuje řízení věrnostního programu Uponor & More.
Přitažlivý design a přehledné uspořádání zaručují, že i noví uživatelé snadno zvládnou použití této aplikace. K otevření funkcí aplikace Uponor PRO stačí pouze kliknout na menu. Uživatelé mohou kdykoliv prohlížet online katalog produktů, stahovat brožury a návody na instalaci nebo dokonce přehrávat montážní videa v případě komplikovaných instalací.

Kde mohu najít nejbližšího specializovaného prodejce, který dodává produkty Uponor? Jak mohu kontaktovat obchodního zástupce společnosti Uponor? Integrovaná funkce podpory zobrazuje následující informace zřetelně na mapě. Stačí dotykem prstu kliknout na zobrazení kontaktních údajů, začít přímý hovor, napsat email nebo ukázat cestu k danému místu.
Nová aplikace od společnosti Uponor rovněž usnadňuje instalatérům, kteří jsou zapojeni do věrnostního programu Uponor & More, aby měli přístup ke svým bodům uPoints. To znamená, že mají vždy po ruce záznam o svých uPoints a také katalog s odměnami. Rovněž si mohou pomocí mobilní technologie rychleji přidávat uPoints na svůj účet vždy, když převezmou zboží nebo jej nainstalují.

Uživatelé, kteří jsou již registrovaní do věrnostního programu, mohou přistupovat ke svým osobním údajům na účtu přímo prostřednictvím této aplikace. Není potřeba žádná nová registrace. Pomocí integrovaného QR kódu je možné skenovat uPoints přímo z jakékoli poukázky. Účet bude ihned aktualizován o nové uPoints. Tím odpadá nutnost zadávat a kontrolovat přepsaný kód.

Aplikace pro smartphony a tablety je dostupná ke stažení zdarma na App Store, Google Play Store a Windows Phone Store.
Stávajícím uživatelům aplikace Uponor & More stačí si aktualizovat svou aplikaci, aby mohli začít používat všechny nové funkce.