Plus X award

Plus X Ocenění pro Smatrix Style od Uponoru

Plus X Ocenění pro Smatrix Style od Uponoru

Inovativní ocenění oceňuje pokojový termostat Smatrix Style ve čtyřech kategoriích: kvalita, design, jednoduché ovládání a ekologie.

Největší celosvětové ocenění, Plus X Award, vyznamenává vynikající produkty a technologie. Nezávislá porota specializovaných odborníků zajišťuje, že certifikáty Plus X Award jsou celosvětovým měřítkem excelence. Smatrix Style získal ocenění ve čtyřech kategoriích. "Jsme nadšeni ocenění Smatrix Style za kvalitu, design, snadné použití a ekologie" řekl Jan Peter Twes, prezident společnosti Uponor pro Evropu. "Jedinečné funkce produktu byly nyní nezávisle schváleny odbornou komisí."

Tenký a elegantní design, Smatrix Style je pokojový termostat, který kombinuje eleganci a měřicí technologii. Průběžně sleduje operativní teplotu a je součástí inteligentního řídicího systému Smatrix od společnosti Uponor pro sálavé vytápění a chlazení. Díky své technologii automatického vyvážení zajišťuje optimální komfort ve vnitřních prostorách a zajišťuje vysokou energetickou účinnost - ušetří až 20% nákladů na vytápění. Vysoce citlivé snímače měří teplotu vzduchu a záření, což umožňuje přesné ovládání vnitřního klimatu.

Porota nejen ocenila výjimečnou kvalitu a ekologii Uponor Smatrix Style, ale také chválila tenkost a elegantní design produktu, který diskrétně doplňuje jakékoliv interiérové prostředí. Sofistikovaná součást je k dispozici ve dvou barvách - bílé a černé - a obsahuje velký, snadno čitelný displej. Nastavení pokojového termostatu lze snadno nastavit pomocí dvou tlačítek umístěných na boku nebo pomocí uživatelsky přívětivého dotykového interface, který komunikuje se všemi ostatními součástmi systému a je propojen s aplikací Smatrix. Společně tyto vlastnosti zajišťují optimální využití, podle odborného hodnocení poroty.

Porota Plus X Award se skládá z mezinárodních nezávislých odborníků z 25 průmyslových odvětví. Více než 600 mezinárodních značek se účastní každý rok. Díky tomu je největším a nejdůležitějším oceněním inovací pro technologii, sport a životní styl. V různých průmyslových odvětvích uděluje porota oficiálně ocenění značkám, které odrážejí výjimečné úrovně inovací, kvality, designu, jednoduchosti použití, funkčnosti, ergonomie a ekologie.

www.uponor.cz