Uponorin ratkaisut liikerakentamiseen

Konstrukční řešení

Kancelářské budovy

Práce v kanceláři

Mnoho zaměstnanců stráví pracovní den spolu s ostatními v samostatných nebo společných kancelářích a jednacích místnostech kancelářských komplexů. Přirozeně tedy požadují pracovat v příjemném a produktivním prostředí. Navíc je podoba kancelářských budov vždy odrazem kultury konkrétní firmy. Takovéto individuální požadavky ve výsledku ústí v přísné nároky na kvalitní technickou i designovou úroveň pracovního prostředí. U moderních kanceláří a administrativních budov je záměrem dosáhnout stavu, kdy si jsou zaměstnanci schopni nastavit optimální podmínky, za kterých mohou efektivně pracovat. Zde hrají nejdůležitější roli podmínky v kanceláři – konkrétně teplota a vlhkost.

uponor pro průmyslové budovy pracovní prostředí

Vytváříme zdravé a produktivní pracovní prostředí

 • Příjemná teplota v místnosti díky systémům sálavého vytápění a chlazení
 • Vysoká úroveň pohodlí i energetické účinnosti
 • Mimořádně tiché
 • Možnost systém skrýt do konstrukce budovy
Více informací o řešeních pro podlahové vytápění a chlazení

Čistá pitná voda – kdykoliv

Hygienicky nezávadná instalace rozvodů pitné vody je pro budovy, ve kterých se soustřeďuje mnoho lidí, absolutně nezbytná. Potrubní síť proto musí být z hygienického hlediska naprosto v pořádku – a to už od vstupní přípojky až po odběrné body (kohoutky).
Čti více
uponor pro průmyslové budovy pracovní prostředí

The video shows the points to watch for during installation

High-quality composite pipe systems for a reliable and hygienic drinking water delivery in large office complexes. Quality you can count on! 
Lesen Sie mehr zum Hygiene Spülsystem
Instalační

Vaše výhody

Inovativní systémová řešení od společnosti Uponor lze nalézt jak v kompletní řadě variant pro vytápění i chlazení, tak i v technologiích instalací pro kanceláře i komerční budovy. Modulární systémy lze díky široké škále rozměrů a způsobů využití kombinovat do nespočetných variací a vytvářet tak kompletní a ucelená řešení. Společnost Uponor vám může poskytnout pomoc s kteroukoli fází projektu – od plánování až po instalaci na místě. Naši odborníci na interní a externí služby vám vždy poradí a poskytnou užitečnou pomoc.

Fakta

 • Osvědčená kvalita a spolehlivost
 • Ucelené systémy od jediného dodavatele
 • Snadná a rychlá instalace
 • Systémy vyrobené na míru projektům novostaveb i rekonstrukcí
Architekt / projektant

Vaše výhody

Systémy společnosti Uponor pro podlahové vytápění a chlazení zůstávají po integraci do konstrukce budovy skryté. Při návrhu interiérů tak máte opravdovou svobodu a můžete naplno využívat svoji tvořivost. Naše nízkoteplotní systémy s dlouhou životností jsou ideální pro využití s obnovitelnými zdroji energie. Splňují veškeré podmínky, kterými v současnosti mnoho městských a jiných místních úřadů definovalo pro kancelářské budovy povinnost vlastnit různé certifikáty udržitelnosti. Společnost Uponor může dle přání zákazníka poskytnout pomoc s celým projektem – od fáze plánování až po instalaci na místě určení.

Fakta

 • Více svobody při plánování prostoru
 • Systémy vyrobené na míru projektům novostaveb i rekonstrukcí
 • Certifikáty udržitelnosti pro kancelářské budovy – dle norem LEED, BREEAM a DGNB
 • Snadná a rychlá instalace
 • Rozsáhlá škála služeb pro fázi plánování i pro fázi realizace